VOLEJTE (PO - PA): +420 381 020 700
Dluhopisy
  • Nabízíme komplexní služby v oblasti pohledávek
  • Více než 15 let zkušeností
  • Profesionalní přístup k partnerům i dlužníkům
Image 0 - Asociace inkasních agentur

Dluhopisy

Společnost MEMFIS působí na trhu s pohledávkami bezmála 20 let. Patří tak k nejdéle působícím hráčům na trhu. Vzhledem k současné situaci, kdy jsme často oslovováni z řad svých letitých partnerů, nabídkami na odkup bonitních pohledávek - došlo vedení společnosti k rozhodnutí, oslovit soukromé investory a v roce 2019 byl vydán omezený počet dluhopisů s velmi zajímavým ročním zúročením.

Za MEMFIS.cz, s.r.o.
Vedení společnosti

Kolik chcete investovat?

10 000 KČ 10 000 000 KČ

Často kladené dotazy
Co je to dluhopis?

Jedná se o cenný papír, který vyjadřuje závazek vydávající společnost vůči věřiteli. Kupec dluhopisů půjčuje peníze jejich vydavateli, který se na oplátku zavazuje, že bude pravidelně platit úroky až do konce jejich platnosti. Po uplynutí této lhůty dostane investor zpět i to, co za dluhopisy při koupi zaplatil.


Investování do dluhopisů

Jedná se o ideální investování peněz, o kterých bezpečně víte, že si můžete dovolit je na omezenou dobu postrádat.


Jak to funguje?

Je to opravdu jednoduché. Nejdříve vyplníte a odešlete přiložený formulář. Poté e-mailem obdržíte smlouvu, kterou podepíšete a pošlete ji e-mailem či poštou zpět nám. Na uvedené číslo účtu zašlete příslušný finanční obnos a nejdéle do 14ti dnů od připsání platby budete vyzváni k vyzvednutí dluhopisu – můžete si ho vyzvednout osobně v sídle MEMFIS, nebo Vám dluhopis doručíme na Vámi uvedenou adresu (tato služba může být zpoplatněna). Váš adekvátní výnos Vám bude pravidelně připsán v pevně stanovených termínech, které najdete ve smlouvě.


Výhody investování do dluhopisů

Na rozdíl od akcií dluhopisy zajišťují jejich majiteli předem stanovený finanční výnos a nepředstavují podíl na jmění a řízení firmy.Chcete se dozvědět více o dluhopisech?

Nebo volejte na 381 020 767