VOLEJTE (PO - PA): +420 388 303 021
Služby pro partnery
  • Jsme řádným členem Asociace inkasních agentur
  • Nabízíme komplexní služby v oblasti pohledávek
  • Více než 15 let zkušeností
  • Profesionalní přístup k partnerům i dlužníkům
Image 0 - Asociace inkasních agentur

Factoring

Factoring je moderní a flexibilní způsob provozního financování založený na postupování pohledávek z obchodního styku. Získává stále větší popularitu, neboť nabízí řadu výhod oproti standardnímu bankovnímu financování.

Po postoupení jsou pohledávky za odběrateli ve vlastnictví MEMFIS.cz, s.r.o., který se tak stává novým věřitelem. Na základě postoupení pohledávek získává klient/dodavatel nárok na jejich profinancování do smluvně dohodnuté výše.

Nedílnou součástí factoringové spolupráce je i správa postoupených pohledávek, což v praxi znamená, že se MEMFIS.cz, s.r.o. aktivně stará o upomínání, vymáhání a inkaso postoupených pohledávek.

Naše služby úspěšně využívají fyzické i právnické osoby, které mají zájem jednoduchým způsobem snížit obchodní rizika, posílit vlastní likviditu, nebo pomoci operativně řešit druhotnou platební neschopnost a dlouhou návratnost pohledávek.

Pro navázání spolupráce je důležitý charakter a kvalita postupovaných pohledávek. Pro každého klienta hledáme individuální nastavení spolupráce.Mám zájem o tuto službu