VOLEJTE (PO - PA): +420 381 020 700
O nás
  • Nabízíme komplexní služby v oblasti pohledávek
  • Více než 15 let zkušeností
  • Profesionalní přístup k partnerům i dlužníkům
Image 0 - Asociace inkasních agentur

Základní informace

Servis vozidel

Původně bezpečnostní agentura MEMFIS.cz, s.r.o. byla založena v roce 2000 a vykonává aktivity v oblasti komerční bezpečnosti. Jsme dobře zavedená bezpečnostní agentura sídlící v Českých Budějovicích, působící na celém území České republiky. Naším cílem je vždy uspokojit požadavky zákazníků v plném rozsahu. Cena poskytovaných služeb závisí na jejich kvalitě a profesionální úrovni. V této souvislosti klademe důraz na výběr zaměstnanců, jejich výcvik a technické vybavení, jako předpoklad pro soustavné zvyšování kvality a profesionální úrovně našich služeb.

Hlavní náplň

Hlavní náplní je řešení pohledávek, prověřování bonity klientů, odběr a zajištění nesplacených předmětů financování, poskytování právního poradenství a právního zastupování, prodej motorových vozidel a následné zprostředkování úvěrových a leasingových smluv, drobné opravy motorových vozidel, pneuservis.

Politika jakosti

Společnost se rozhodla aplikovat systém managementu jakosti podle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2001 s cílem získat a trvale udržet certifikát kvality. Součástí tohoto cíle je i závazek společnosti, všechny aplikované systémy a procesy neustále zlepšovat. Toto rozhodnutí bylo motivováno především snahou prokázat všem obchodním partnerům, že poskytování kvalitních produktů je možné aplikací systému managementu jakosti ještě zlepšit. Společnost je nyní oprávněnými držiteli standardu ISO 9001:2001.

Sídlo